Новини

Рівень довіри до Путіна в Росії впав до історичного мінімуму – озвучено відсоток

0

Рівень довіри до президента Росії Володимира Путіна в березні впав до мінімуму протягом 14 років – за весь час проведення таких опитувань Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД). Результати опитування опубліковано 27 квітня на сайті центру, інформує видання Гордон.

Згідно з одержаними результатами, про довіру до Путіна заявили 28,3% респондентів. Про недовіру російському президенту заявили 8% опитаних, що є максимальним рівнем недовіри за весь час спостережень.

Як зазначає “Радио Свобода”, ВЦВГД ставив відкрите запитання: “Якщо говорити про політиків, кому ви довіряєте, а кому не довірили б розв’язання важливих державних питань?” Тобто респонденти мали назвати ім’я політика без підказки соціологів.

Від цієї методики ВЦВГД відмовився у травні 2019 року, коли рівень довіри до Путіна знизився до історично низьких на той момент 30,5%. Протягом року центр проводив дослідження, ставлячи закрите запитання: чи довіряє респондент Володимирові Путіну.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist