Новини

Рівень довіри до Путіна в Росії впав до історичного мінімуму – озвучено відсоток

0

Рівень довіри до президента Росії Володимира Путіна в березні впав до мінімуму протягом 14 років – за весь час проведення таких опитувань Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД). Результати опитування опубліковано 27 квітня на сайті центру, інформує видання Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Згідно з одержаними результатами, про довіру до Путіна заявили 28,3% респондентів. Про недовіру російському президенту заявили 8% опитаних, що є максимальним рівнем недовіри за весь час спостережень.

Як зазначає “Радио Свобода”, ВЦВГД ставив відкрите запитання: “Якщо говорити про політиків, кому ви довіряєте, а кому не довірили б розв’язання важливих державних питань?” Тобто респонденти мали назвати ім’я політика без підказки соціологів.

Від цієї методики ВЦВГД відмовився у травні 2019 року, коли рівень довіри до Путіна знизився до історично низьких на той момент 30,5%. Протягом року центр проводив дослідження, ставлячи закрите запитання: чи довіряє респондент Володимирові Путіну.