Новини

“Різке загострення під Донецьком”: Війська Путіна всіляко намагаються прорвати оборону ЗСУ

0

На території Донбасу, незважаючи на всі заяви влади України про мирне врегулювання конфліктної ситуації, вже шостий поспіль рік спостерігається жахлива ситуація – щодня відбуваються обстріли, гинуть люди, місцеве населення змушене виживати в умовах війни, ростуть діти війни … І цей список можна ще довго продовжувати …

Як стало відомо зі зведення штабу ООС, впродовж минулої доби на Донбасі гібридна російська скоротила, але не припинила, кількість обстрілів позицій ВСУ. За весь день було зафіксовано п’ять атак. Дві з них найманці РФ здійснили під окупованих Донецьком.

У повідомленні штабу в соціальній мережі «Фейсбук» говориться, що велика частина обстрілів припала на зону відповідальності групи операції Об’єднаних сил «Схід». Один з обстрілів припав на зону відповідальності «Північ».

При спробах прорвати оборону Збройних сил України, гібридна армія Путіна використовувала заборонене Мінським процесом озброєння 120-міліметрового калібру, а також міномети 82-міліметрового калібру.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16