Новини

РНБО рекомендує відновити СЕС для боротьби із загрозами, подібними до коронавірусу, – Данілов

0

Рада національної безпеки і оборони України запропонувала Кабінету міністрів відновити діяльність санітарно-епідеміологічної служби.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю програмі “ТСН”, передає Цензор.НЕТ.

“Не повернути нашу службу, а саме, щоб вона почала виконувати ті функції, які мала б виконувати. Йдеться про санепідемічну службу. Але це не перевірка їдалень, кафе або ресторацій. Це суто боротьба з такими речами, які сьогодні є в країні”, – уточнив він.

Водночас Данілов наголосив, що держава повністю готова до можливих викликів.

“Система захисту, на жаль, така (я відверто кажу), ми не можемо ще тестувати. Але ми повністю готові для того, щоб, якщо не дай Боже будуть якісь виклики. У нас є розуміння забезпечення медичними речовинами, у нас є забезпечення відповідним медичним персоналом”, – уточнив секретар РНБО.

Нагадаємо, на міжвідомчій нараді під головуванням секретаря РНБО Олександра Данілова 11 лютого Міністерству охорони здоров’я України рекомендовано відновити санітарно-епідеміологічну службу у зв’язку із загрозою коронавірусу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16