Новини

РНБО вирішуватиме, чи закривати кордони через коронавірус

0

Рада національної безпеки і оборони проведе засідання 13 березня. На ньому обговорюватимуть подальші заходи для боротьби з поширенням коронавірусу в Україні.

На засіданні РНБО розглянуть питання закриття кордонів України та в якому форматі це можливо зробити, передає “Українська правда” з посиланням на власні джерела.

11 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль після оголошення карантину в Україні заявив, що уряд закриває 219 пунктів пропуску громадян і автотранспорту. Водночас 49 працюватимуть.

Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов заявив, що деякі пункти пропуску не закриють, попри карантинні заходи у країні. Причина у тому, що вони є критично важливим для економіки України.

Зауважимо, що ввечері 12 березня до України з Мілану повернувся літак авіакомпанії МАУ. Відомо, що у людей, які летіли рейсом PS312 були симптоми застуди, але стюарди давали їм ліки, аби збити температуру. Лише після того, як почали протестувати інші пасажири на борту, з літака госпіталізували трьох людей.