Різне

“Родная гавань”: Відпочивальники окупованого Криму в шоці від напливу пацюків на пляжі

0
Відпочинок подружньої пари севастопольців на пляжі парку Перемоги в Севастополі затьмарило сімейство щурів. Гризуни ховалися під дерев’яним парапетом, а з настанням сутінків вирішили вибратися назовні.

Про такий випадок, який стався з нею особисто та з її чоловіком, заявила жителька Севастополя Наталія Голубєва, передають Патріоти України з посиланням на інформресурс All Crimea.”Нещодавно, як зазвичай, прийшли в Парк Перемоги ввечері подивитися на захід сонця, на другий пляж, якщо рахувати від рятувальної станції, і сіли на дерев’яний парапетик”, – каже жінка.

За її словами, приблизно за півгодини з-під цього парапету вибралося ціле сімейство щурів, яке стало прогулюватися пляжем. “Ми зрозуміли, що вони під цією штукою просто живуть! – зробила висновок Голубєва і задалася питанням, що можна зробити. – Потруїли або що … Цього не повинно бути на пляжі”.

Жінка містян і гостей міста, що таке явище можна зустріти на міських пляжах. “Це страшно противно було спостерігати”, – поділилася враженням Наталія і попросила відвідувачів місць відпочинку не залишати і не розкидати їжу на пляжах, яка приваблює гризунів.