Новини

Рогозін вважає, що твіт про батут врятував космічну галузь РФ

0

Глава “Роскосмосу” Дмитро Рогозін вважає, що його твіт 2014 року про те, що американці будуть літати в космос на батуті, врятував ракетно-космічну галузь Росії. Про це він написав у Twitter, інформує ІнфоРезист.

“У 2014 році була реальна загроза запровадження санкцій проти нашої ракетно-космічної галузі. Я їх таким чином попередив. Це спрацювало. Це був не жарт з нашого боку, а реальна погроза. І її почули”, — вважає він.

Нагадаємо, що тоді Рогозін, який обіймав посаду віцепрем’єра РФ, що займається космонавтикою, на тлі загострення відносин між Росією і США написав наступний твіт:

“Проаналізувавши санкції проти нашого космопрому, пропоную США доставляти своїх астронавтів на МКС за допомогою батуту”.

Як повідомлялося, 30 травня, під час пресконференції засновника SpaceX Ілона Маска і директора NASA Джима Брайденстайна, Маск сказав журналістам, що «батут працює».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist