Суспільство

“Roshen – это для вас. Д… мо”: Невістка Кернеса ополчилась на цукерки Порошенка

0

Юлія Привалова, невістка Геннадія Кернеса, розкритикувала склад цукерок Roshen. У Привалової є своя компанія Yaro з виробництва солодощів, і бізнес-леді вирішила в Instagram рознести в пух і прах продукцію конкурентів, зазначають Патріоти України.

«Мне пишут: хорошо, что вы вскрылись, теперь я не буду покупать конфеты Yaro. Ребята, если вы мыслите такими категориями, то не покупайте Yaro. Roshen есть на каждом углу, в каждом супермаркете. Фирменные красивые магазины. Вы заходите — и как в раю, как будто попадаешь в сказку. Только состав — д… мо. Но вам же ж не важно, вы же всеядные, хаваете все. Поэтому Roshen — это для вас. Вам Yaro не надо», — заявила Привалова.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16