Новини

Російська, а не українська: Усик зробив шокуюче зізнання

0

Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу в першій важкій вазі Олександр Усик під час інтерв’ю американській журналістці Мішель Джой Фелпс зробив несподіване зізнання.

Відповідаючи на перше ж питання: «Яка перша буква в вашому імені – «О» або «А»?», боксер обрав другий варіант. При цьому він провів журналістці невеликий лікнеп (діалог вівся англійською мовою).

«Я – Александр. «Александр » – це російською. Українською буде «Олександр». Але я – Александр», – підкреслив Усик на початку інтерв’ю на Yotube-каналі Behind The Gloves.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16