Суспільство

“Російська це земля!” У Кривому Розі україномовного покупця вигнали з магазину

0

У Кривому Розі співробітниця магазину вигнала покупця, який звертався до неї українською мовою, вона заявила, що живе на “російській землі”. Відео інциденту опублікував у Twitter блогер Олександр Колим.

Жінка на відео в агресивній формі сперечається і намагається вигнати відвідувача.

“Іди звідси! Ні, не Україна! Російська це земля, йди!” – наполягає вона.

За її словами, на Донбасі відбувається “громадянська війна”, де воюють із “бандерами”.

На думку співробітниці магазину, українські військові на Донбасі гинуть через те, що вбивали людей. Вона послалася на розповіді своїх родичів із Маріуполя і Донецька.

Блогер поцікавився, кого підтримує жінка, на що та відповіла, що вона за дружбу, тому що народилася у СРСР: “Я народилася в Радянському союзі і буду в ньому жити”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16