Суспільство

Російська пропагандистка Симоньян вважає, що в Білорусь потрібно направити “зелених чоловічків”

0

Керівниця одного з головних пропагандистських телеканалів “Russia Today”, головний редактор інформаційного агентства “Россия сегодня” Маргарита Симоньян вважає, що Росія повинна направити до Білорусі “ввічливих людей” для припинення протестів. Про це вона написала у себе в Twitter .

“А взагалі пора вже ввічливим людям навести порядок, звичайно. Як вони вміють”, – написала вона.

Під “ввічливими людьми” або “зеленими чоловічками” маються на увазі російські військовослужбовці без розпізнавальних знаків, які в 2014 році посприяли анексії Криму. Пізніше це визнав президент РФ Володимир Путін.

  • 9 серпня в Білорусі пройшли президентські вибори. Вночі по всій країні почалися протести , в ході яких силовики застосовували сльозогінний газ і світлошумові гранати. У наступні дні акції повторилися .
  • Глава однієї з виборчих дільниць зізнався , що його змусили підробити результати на користь Лукашенка.
  • Деякі виборчі дільниці в Білорусі оприлюднили реальні протоколи голосування, згідно з якими перемога на президентських виборах дісталася Світлані Тіхановській.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16