Новини

Російська пропагандистка “випадково” заявила, що у РФ від коронавірусу померли 40 тисяч людей

0

Одна з головних російських державних пропагандистів та телеведуча Ірада Зейналова у прямому ефірі заявила, що у Росії від коронавірусу померли вже 40 тисяч людей, пише 24 канал.

Інцидент трапився в ефірі телеканалу “НТВ”. Відео курйозу оприлюднили на телеграм-каналі “Лепра”.

Зауважимо, що за офіційною статистикою станом на 6 квітня у Росії на коронавірус захворіли 6 343 людей, з них померли 47 хворих. Тоді як Зейналова у прямому ефірі сказала про 40 000 померлих від COVID-19

У Росії понад 5 тисяч інфікованих, понад 40 тисяч померли, хворі – у 79 регіонах, – зазначила пропагандистка.

Що відомо про Іраду Зейналову? Це російська пропагандистка, яка працювала на “Першому каналі”, “Росія”, була кореспонденткою програм “Вєсті” та “Вєсті тижня”. Наразі працює на телеканалі “НТВ”.

У липні 2014 року Ірада брала участь у поширенні фейку про розп’ятого хлопчика. Весною 2014 року вона не лише підтримала захоплення Росією Криму, але й працювала з обґрунтування анексії у ЗМІ. За це була нагороджена медаллю “За заслуги перед вітчизною”. Зейналова, за твердженням колег, є улюбленою тележурналісткою Володимира Путіна. Пропагандистці заборонили в’їзд в Україну.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16