Суспільство

Російські окупанти перейменували грузинське місто на честь Сталіна

0

Окуповане росіянами грузинське місто Цхінвалі кілька разів на рік називатимуть “Сталінір”. Відповідний указ підписав “президент” самопроголошеної республіки Південна Осетія – Анатолій Бібілов, інформує 24 канал.

Зміну назви начебто приурочили до 75-ї річниці перемоги у так званій “Великій Вітчизняній війні”, повідомляє “Ехо Кавказу”.

Сама ж назва на честь радянського вождя Сталіна була нав’язана грузинському місту ще за часів СРСР (у 1934 – 1961 роках). Назва “Сталінір” буде використовуватися у дати, пов’язані з Другою світовою війною – 9 травня та 22 червня.

Раніше окупанти на Донбасі за схожою схемою вирішили перейменувати Донецьк на “Сталіно”, а Луганськ – на “Ворошиловград”.

Що відомо про ситуацію з Південною Осетією? У серпні 2008 року Росія окупувала 20% території Грузії, створивши дві так званих держави – Південну Осетію та Абхазію, і згодом визнавши їх незалежність.

Ці регіони вже понад 10 років існують виключно на дотації від РФ. Окрім Росії, визнали їх лише 4 країни (Нікараґуа, Венесуела, Науру та Сирія). Після анексії цих регіонів Грузія припинила дипломатичні зв’язки з Росією.


Карта окупації Росією Південної Осетії та Абхазії / wikipedia.org

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist