Новини

Російські судна потрапили у “пастку” в Азовському морі

0

В Азовському морі утворилися цілі “затори” із російських суден через кригу. Рух унеможливився одразу на кількох ділянках.

Відповідні карти оприлюднив на своїй сторінці у Facebook керівник проєкту “Інститут Чорноморських стратегічних досліджень” Андрій Клименко. За його словами, колапс спостерігається у Керченській та Таганрозькій затоках.

“На фото 1 – величезне скупчення суден РФ (більше 100) на виході з Керченської протоки. Всі вони йдуть на північ – до Ростова-на-Дону і далі. Чому стоять? На фото 2 – ситуація в Таганрогській затоці: група суден більше 20 чогось чекає (помітка 2) і невеличка група суден йде до Ростова (помітка 3)”, – пояснив фахівець.

На виході з Керченської протоки скупчилися 100 суден РФ
У Таганрозькій затоці зупинилася група із 20 суден

Він додав, що наразі Таганрогська затока вщент забита льодом, а її глибина становить мінімальні 3-4 метри. Крім того, Клименко зазначив, що на 3 оприлюдненому ним фото показано ще одну групу суден, до складу якої входять три криголами.

“З 16:00 2 березня намагаються провести 10 суховантажів до Ростова. Можна побачити, які художні траєкторії вони там описують. Тобто, судна на виході з Керченської протоки чекають, коли криголами проведуть тих, хто вже в Таганрогській затоці“, – підсумував експерт.

Водночас він наголосив, що на ситуацію в українських портах Маріуполі та Бердянську це не впливає, адже там глибина значно більша.

У Таганрозькій затоці криголами пробивають шлях для суховантажів

Азовське море

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16