Суспільство

Російський боєць Тактаров про Соловйова: Убоге створіння, яке знайшло мерзенну роботу

0

Російський спортсмен, відомий у минулому боєць змішаних єдиноборств, кіноактор Олег Тактаров у прямому ефірі в Instagram назвав російського пропагандиста Володимира Соловйова “убогою істотою”, пише видання гордон.юа.

Ефір в Instagram не зберігся, але його фрагмент 17 квітня опублікували в YouTube.

“[Як ставлюся] до Соловйова? Мені його шкода. Це якесь убоге створіння, яке знайшло мерзенну роботу”, – сказав Тактаров.

Він припустив, що, імовірно, Соловйову треба годувати велику родину.

“Імовірно, ви маєте рацію… Я намагаюся в чужі мокасини не залазити. Не можу судити. Мені його шкода. У мене немає до нього ненависті”, – сказав Тактаров.

Соловйов працює на телеканалі “Россия 1”, він відомий своїми пропагандистськими заявами на захист політики Кремля.

Зарплата Соловйова на телеканалі, за даними видання “Співрозмовник”, становить приблизно 67 млн руб. на місяць (понад $1 млн). Коментуючи цю інформацію, пропагандист сказав: “Тут якісь дурні написали, що в мене зарплата 67 млн. Що набагато менше від моєї реальної зарплати. 67 млн за ефір, за годину!” Соловйов не уточнив, скільки він заробляє, але в інтерв’ю “Комсомольской правде” 2019 року він називав себе багатою людиною. “Я, ввічливо кажучи, заробив досить пристойні гроші ще в 90-ті”, – заявив він.

Нещодавно у РФ спалахнув публічний скандал між Соловйовим і журналістом, футбольним коментатором Василем Уткіним. В ефірі програми “Паноптикум” на телеканалі “Дождь” Уткін висловив обурення необхідністю під час карантину залишатися вдома за власний рахунок і продовжувати сплачувати платежі за комунальні послуги. Соловйов у інтерв’ю каналу “Царьград” назвав Уткіна “психічно хворою людиною”, яка “дискредитує російську державу”. У відповідь футбольний коментатор назвав пропагандиста “педерастичною мавпою”.