Війна

Російський корабель підійшов до узбережжя в Бердянську

0

До узбережжя Азовського моря в Бердянську на відстань менше 2 миль підійшов прикордонний корабель РФ. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив колишній постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін, інформує ІнфоРезист.

За його словами, корабель помітило судно української морської охорони «Донбас», «росіяніну» наказали відійти подалі. На це була отримана відповідь з посиланням на угоду по Азовському морю , мовляв, це «внутрішнє море двох держав», «українські акти для нього нічого не значать” і він “маневрує по плану”.

“Крім того росіянин приписавши нашим прикордонники не приближатися до нього ближче ніж на 20 кабельтів. Що і було зроблено.
Поставка хв, висадка диверсантів, Інтереси рибалок при таких умовах і в подальшому будуть здійснюватися росіянами на всій формально “підконтрольної” нам акваторії Азова. Від Маріуполя до Стрілецького “, – написав він.

Бабин уточнив, що українські уповноважені мовчать, отримуючи бонуси від рибної мафії, для якої до сих пір не змінений режим “спільних вод”.

“Так знищується державність”, – резюмував він.

Український міліарний портал уточнює , що після початку російської агресії такі дії стали регулярними, але майже припинилися після перекидання туди корабельно-катерного угруповання ВМС ЗСУ. Однак тепер відновилися знову.