Політика

“Російський народ – наші друзі”: Микола Тищенко розповів про братність українців та росіян

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

З’явилася думка Миколи Тищенка про те, як Україні необхідно вступити з Донбасом, а також він згадав про «доброму сусідстві» з РФ. Інтерв’ю у діяча взяла Раміна Есхакзай на YouTube-каналі «Ходять чутки».

Відомо про словах народного депутата від партії «Слуга народу» Миколу Тищенка про те, що слід зробити Україні для того, щоб повернути окупований Донбас. Також він упевнений в тому, що політикам, які віддали без бою території країни, ще доведеться відповісти за свої дії.

Діяч не згоден з тим, що Донбас є втраченим регіоном, а також в ході інтерв’ю вирішив нагадати про те, що ситуація на східних регіонах країни також має відношення до його сім’ї.

«Вся моя родина під бомбардуванням приїхала до Києва. Вони біженці, їм було дуже складно. Мама плаче ночами», – розповів Микола Тищенко.

Народний депутат стверджує, що жодним чином не думає про силовий варіант, який може допомогти повернути Донбас. Він вважає, що повернути окуповані території можна завдяки успіхам. Братовбивча війна неприпустима тому, що на території Донбасу проживають українці.

«Це справжня війна, не громадянська, війна за нашу незалежність. Ми, український народ, відстоюємо свої інтереси. Це наші території», – заявив Микола Тищенко.

За словами народного депутата, становить величезну важливість розуміння з боку Росії того, що колись українці і росіяни були братніми народами. Крім цього, він стверджує про необхідність проведення Україною демократичних виборів на окупованих територіях і повернення собі своїх же кордонів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16