Політика

“Російський народ – наші друзі”: Микола Тищенко розповів про братність українців та росіян

0

З’явилася думка Миколи Тищенка про те, як Україні необхідно вступити з Донбасом, а також він згадав про «доброму сусідстві» з РФ. Інтерв’ю у діяча взяла Раміна Есхакзай на YouTube-каналі «Ходять чутки».

Відомо про словах народного депутата від партії «Слуга народу» Миколу Тищенка про те, що слід зробити Україні для того, щоб повернути окупований Донбас. Також він упевнений в тому, що політикам, які віддали без бою території країни, ще доведеться відповісти за свої дії.

Діяч не згоден з тим, що Донбас є втраченим регіоном, а також в ході інтерв’ю вирішив нагадати про те, що ситуація на східних регіонах країни також має відношення до його сім’ї.

«Вся моя родина під бомбардуванням приїхала до Києва. Вони біженці, їм було дуже складно. Мама плаче ночами», – розповів Микола Тищенко.

Народний депутат стверджує, що жодним чином не думає про силовий варіант, який може допомогти повернути Донбас. Він вважає, що повернути окуповані території можна завдяки успіхам. Братовбивча війна неприпустима тому, що на території Донбасу проживають українці.

«Це справжня війна, не громадянська, війна за нашу незалежність. Ми, український народ, відстоюємо свої інтереси. Це наші території», – заявив Микола Тищенко.

За словами народного депутата, становить величезну важливість розуміння з боку Росії того, що колись українці і росіяни були братніми народами. Крім цього, він стверджує про необхідність проведення Україною демократичних виборів на окупованих територіях і повернення собі своїх же кордонів.