Суспільство

“Російський офіцер запропонував здатися. Наш поранений виповз, і його відразу добили”, – військкор Ухман розповів про нерівний бій “Донбасу” з окупантами в 2014 році

0

23 травня 2014 року бійці батальйону “Донбас” потрапили в засідку російських окупантів у Карлівці і прийняли свій перший бій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів військовий кореспондент Михайло Ухман.

У тому бою загинуло п’ять бійців “Донбасу” і було поранено шестеро людей. За словами Ухмана, 25 бійців батальйону вели бій кілька годин проти сотні окупантів. Українські воїни були змушені відступити, і їхній відхід прикривали четверо бійців. Отримавши важкі поранення, тільки двоє з них змогли врятуватися.

“Російський офіцер запропонував здатися. Один з наших поранених – Федір, почав сповзати з другого поверху, а коли виповз із приміщення, то його відразу добили. Рейдер загинув, ведучи бій з позиції в кафе”, – розповідає військкор про загибель українських воїнів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist