Війна

Російський окупант зі штик-ножем напав на захисника України, але це для нього погано закінчилось

0

Український військовослужбовець вистрілив і поранив окупанта. Той доставлений у госпіталь, життю нашого воїна нічого не загрожує.

Інцидент стався на позиціях опорного пункту ЗСУ біля селища Чермалик у Донецькій області. Про це пише у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Найманець кинувся на нашого солдата і зумів порізати щоку солдата ножем. У відповідь солдат здійснив постріл, куля влучила в тулуб цього зайшлого тіла. Поранене тіло в російській формі переправлено в госпіталь. Загрози для життя нашого бійця немає”, – зазначив журналіст.

Яким чином російський окупант опинився поруч з позиціями ЗСУ і як зумів подолати мінні поля, зараз з’ясовують.

Російський окупант зі штик-ножем зявився на пункті ЗСУ біля селища Чермалик та напав на захисника України, - Бутусов 01Російський окупант зі штик-ножем зявився на пункті ЗСУ біля селища Чермалик та напав на захисника України, - Бутусов 02

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16