Суспільство

Російський пропагандист Корчєвніков знову приїхав до України і літає країною на вертольоті Медведчука

0

Російський пропагандист Борис Корчєвніков знову приїхав до Києва і літає країною на вертольоті нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.  Про це в телеграм-каналі пише активіст Сергій Стерненко.

“В Україну знову пустили російського пропагандиста Боріса Корчєвнікова.  Нагадаю, це той самий окупант, який брав інтерв‘ю у Мотороли, казав на ефірах що українці фашисти та вбивають мирних мешканців, підтримував та закликав до ведення агресивної війни проти України та неодноразово відвідував окупований Крим, де і знімав частину своїх передач”, – написав Стерненко.

Він нагадав, що Корчєвніков вже бував у Києві минулого року. Після цього, як зазначив Стерненко, він звертався до СБУ та ДПСУ з вимогою заборонити йому в’їзд в Україну. Але служби не відреагували.

Також через суд активіст змусив СБУ відкрити і кримінальне провадження проти Корчєвнікова. Але СБУ виробництво закрила із формулюванням “немає складу злочину”.

“І ось вже сьогодні Корчєвніков постить фото біля Києва та літає країною на вертольоті Медведчука.  Бо у нього тут робота — зйомки за участі Оксани Марченко.  Очевидно, що такого рівня пропагандист не міг би до нас потрапити та отримати зелене світло без сприяння найвищих посадових осіб України. Тож маємо дякувати Баканову та Зеленському”, – написав активіст.