Суспільство

Російський репер Guf, який виступав у Криму, заявив про відкриття свого магазину в Києві

0

Російський репер Guf (Олексій Долматов) завив, що відкриває в Києві свій магазин одягу LUGANG і планує дати в Україні вісім концертів після карантину (точні дати не назвав).

Відповідний ролик він опублікував в Instagram.

«Мій бренд LUGANG тепер можна придбати на території України, а саме в Києві. Зараз магазин працює онлайн, але як тільки закінчиться карантин, магазин відкриється і ви зможете познайомитися з брендом, поміряти речі і бути на стилі», — написав репер.

Guf часто виступав в окупованому Криму і в 2016 році його не пустили в Україну, після звернення до Служби безпеки ініціативної групи «Відсіч». При цьому репер продовжує давати концерти в Криму — останні виступи були в 2019 році.

У 2018 році в інтервʼю Ксенії Собчак він говорив, що йому «все одно, хто платить».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist