Суспільство

Російський режисер катував українських дітей заради фільму

0

Відома українська журналістка та телеведуча Яніна Соколова повідомила, що російський режисер Ілля Хржановський, який активно працює в Україні катував дитину з харківського сиротинця заради свого фільму “Дау”.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці, повідомляє “Прохоботські новини“.

“Частина критиків на фестивалі у Берліні та Парижі відмовилися писати рецензії на це кіно, мотивуючи це небажанням долучатися до піару фільму, який у документально художній манері демонстрував зґвалтування, приниження і садизм.”, – повідомила Яніна Соколова.

Також журналістка відзначила що ця ситуація не викликала резонансу у суспільстві.

Також журналістка відзначила що сам фільм знімали у 2011 році і зараз дитині 9 років.

Журналістка закликала правоохоронні органи розібратися із керівництвом сиротинцям та з російським режисером-садистом, які на теренах нашої держав руйнує людські життя.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist