Політика

Російській співачці не допомогли слова “Крим – це Україна”: відео заборони в’їзду в Україну стало Хітом

0

Прикордонники встановили, що Глюкоза незаконно відвідувала Крим. Російська співачка не розуміє, за що їй заборонили в’їзд в Україну

Російській співачці Наталія Іоновій, яка виступає під псевдонімом Глюкоза, заборонили на три роки в’їзд в Україну за відвідування тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

Росіянка прибула до Борисполя рейсом з Мінська з приватною метою, однак тут її зупинили прикордонники. Вони з’ясували, що Глюкоза відвідувала Крим з порушенням українського законодавства.

Спочатку співачка говорила правоохоронцям, що була в Криму в 2013 році. Потім визнала, що приїжджала на півострів в 2014-му на фестиваль, прибувши на літаку з Москви “на запрошення організаторів”. При цьому вона “не пам’ятає”, в якому саме кримському місті була.

Глюкоза сказала прикордонникам, що вона “не політик”, “ніяк не ставиться” до окупації Криму і для неї “набагато важливіше мати можливість відвідувати Україну”. При цьому вона назвала Крим українським.

Після бесіди їй поставили штамп про заборону в’їзду на три роки. Співачка “не розуміє” причин такого рішення і “не пам’ятає”, щоб Україна “оголошувала якісь обмеження” на відвідування півострова.