Різне

Російський телеграм-канал: “Здоров’я Путіна погіршується”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У зв’язку з негативним розвитком для Росії ситуації в Нагірному Карабасі російські журналісти повідомили про поганий стан здоров’я і фізичну слабкість російського президента. Відомий російський телеграм-канал “Закулісний шептун” зазначає, що Туреччина діє в регіоні агресивно, чим завдає шкоди російським інтересам, передають Патріоти України.

Згідно з опублікованими матеріалами, Ердоган проінформований про поганий стан здоров’я і фізичну слабкість російського президента і, скориставшись моментом, продавлює власну позицію. “Ситуация в Нагорном Карабахе для России развивается крайне плохо из-за активной позиции Турции, потому что Эрдоган проинформирован об очень плохом состоянии здоровья и физической слабости российского президента. Турецкий президент знает – сейчас на Путина можно давить и его продавить”, – йдеться в повідомленні.

При цьому автори зазначають, що погіршення здоров’я Путіна безпосередньо впливає на Росію, оскільки створена нинішнім главою Кремля політична конструкція повністю замкнута на ньому. Втрачає дієздатність російський лідер – послаблюється таким чином і російська позиція.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16