Суспільство

Пітерський бидло-тренер ММА побив продавщицю в Криму за прохання надіти маску – момент потрапив на відео

0

Тренер змішаних бойових мистецтв (ММА) з Санкт-Петербург побив продавщицю магазину в кримському Новому Світі, яка попросила його надіти медичну маску, пише Обозреватель.

Продавець відмовилася обслуговувати чоловіка з супутницею без масок. Незабаром спортсмен повернувся і демонстративно плюнув в продавщицю. Жінка кинула в тренера банку з консервацією, але не потрапила, після чого гість з Пітера витягнув робітницю торгівлі на вулицю, де завдав їй кілька ударів.

“Він став кричати і плюнув мені в обличчя, і відразу вони швидко стали виходити. Я кинула їм під ноги банку з консервованими помідорами. Він почав бити мене кулаком по обличчю, по голові, бив ногами, колінами”, – розповіла місцевим ЗМІ постраждала Гузель Окорокова.

Постраждала Гузель Окорокова

За словами кримчанки, в госпіталізації їй відмовили через коронавiрус. Їй вкололи знеболююче, але коли ефект пройшов, продавщицю стало нудити, у неї паморочилося в голові, боліли груди, а на обличчі і животі виявилися гематоми.

Нападник під час опитування поліцією кілька разів хвалився, що займається ММА, згадавши свій тренерський статус.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist