Суспільство

Пітерський бидло-тренер ММА побив продавщицю в Криму за прохання надіти маску – момент потрапив на відео

0

Тренер змішаних бойових мистецтв (ММА) з Санкт-Петербург побив продавщицю магазину в кримському Новому Світі, яка попросила його надіти медичну маску, пише Обозреватель.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Продавець відмовилася обслуговувати чоловіка з супутницею без масок. Незабаром спортсмен повернувся і демонстративно плюнув в продавщицю. Жінка кинула в тренера банку з консервацією, але не потрапила, після чого гість з Пітера витягнув робітницю торгівлі на вулицю, де завдав їй кілька ударів.

“Він став кричати і плюнув мені в обличчя, і відразу вони швидко стали виходити. Я кинула їм під ноги банку з консервованими помідорами. Він почав бити мене кулаком по обличчю, по голові, бив ногами, колінами”, – розповіла місцевим ЗМІ постраждала Гузель Окорокова.

Постраждала Гузель Окорокова

За словами кримчанки, в госпіталізації їй відмовили через коронавiрус. Їй вкололи знеболююче, але коли ефект пройшов, продавщицю стало нудити, у неї паморочилося в голові, боліли груди, а на обличчі і животі виявилися гематоми.

Нападник під час опитування поліцією кілька разів хвалився, що займається ММА, згадавши свій тренерський статус.