Суспільство

Російський винищувач перехопив над Чорним морем літак США

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Російський винищувач над Чорним морем перехопив американський розвідувальний літак. Про це повідомляється у російських ЗМІ.

Зазначається, що російські військові засікли над нейтральними водами повітряну ціль, яка ніби наближалася до російського державного кордону.

“Для впізнання повітряної мети і недопущення порушення державного кордону Росії в повітря було піднято винищувач Су-27 зі складу чергових з протиповітряної оборони сил Південного військового округу”, – сказано в заяві.

При цьому екіпаж російського військового літака визначив повітряну мету як американський стратегічний літак розвідник RC-135.

У російських ЗМІ стверджують, що літак США був супроводжений на певну відстань.

Російські винищувачі перехопив над Чорним морем американські ядерні бомбардувальники.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16