Війна

Російським окупантам дали гідну відсіч на Донбасі: потужне відео удару

0

На Донбасі окупанти не припиняють обстрілювати позиції ЗСУ. Втім, 24 травня українські військові завдали потужних ударів по укріпленнях російських бойовиків, пише 24 канал.

Військові скорегували удари за допомогою безпілотників, відповідне відео з’явилось у мережі. Його на своїй фейсбук-сторінці та ютуб-каналі опублікував волонтер Роман Донік.

Кадри демонструють низку потужних ударів по траншеях та окопах ворога. Снаряди б’ють прицільно точно. До слова, позиція бойовиків розташована у покинутому селі. Там немає жодної вцілілої будівлі, навколо – лише руїни.

Потужний удар по позиціях окупанта: дивіться відео

За словами волонтера, ціль допомогли зафіксувати безпілотники. “Наочний посібник по ефективності використання коптерів для коригування”, – підкреслив він.

Зазначимо, що за добу 23 травня ворог обстріляв позиції військових ЗСУ 11 разів. Українські захисники змогли знищити 4 проросійських бойовиків і ще сімох поранили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist