Політика

“Росія — це країна, з якою ми дружимо” Тіхановська бачить Росію посередником для вирішення кризи в Білорусі

0

Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тіхановська заявила, що в разі необхідності Росія має бути посередником для врегулювання політичної кризи в країні. Така позиція є цілком логічною.

Про це Тіхановська заявила в коментарі Euronews.

Вона зазначила, що це внутрішня криза, яка не направлена проти будь-якої іншої держави, тому білоруси мають самі владнати її шляхом діалогу всередині країни.

«Але якщо нам знадобиться міжнародне посередництво у переговорах, ми, звісно, бачимо Росію як одного з учасників цього процесу. Росія — це країна, з якою ми дружимо, з якою у нас тісні взаємовідносини», — сказала Тіхановська.

Рекомендуємо до перегляду: Білоруські жінки прорвали кордон ОМОНу

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.