Суспільство

“Росія для мене померла. 100 млн. росіян, які голосували за Путіна, є такими ж катами як він сам.” – Кондратюк

0

Відомий продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк заявив, що Росія для нього померла. Він зазначив, що йому нема за що поважати більшість жителів Росії, але виділив п’ятірку тих, чия думка має для нього важлива.

Про це він зазначив під час інтерв’ю, передає “Це моя Україна“.

Так, Кондрадюк в інтерв’ю говорить про наступне:

“Для мене Росія як країна померла. Відповідно, багато історій, які в мене могли з ними бути, помножено на нуль. Я розумію, що в РФ – 140 млн людей, всі вони різні, проте якщо говорити про культуру – там є тільки кілька людей: Ахеджакова, Макаревич, Басилашвілі, Шендерович і Шевчук. Вони відверто сказали, що “Крим наш” – це параноя і вони цього не розуміють і не приймають. Росія для них – злочинець і агресор. Ну ось ці п’ять осіб для мене зрозумілі. Всі інші – незрозуміла історія”, – висловився Кондратюк.

Також продюсер додав, що понад 100 млн росіян, які голосували на виборах за Путіна, є такими ж “катами”, як він сам.

“Ось згадаю фразу одного російського барда: “Промовчиш – потрапиш в кати”. Ось туди потрапили понад 100 млн росіян. Вони такі ж кати, як і Путін. Вони нічим не відрізняються. Його вибрали президентом востаннє, коли вже була агресія Росії проти України. За що мені поважати росіян?” – обурився телеведучий і зазначив:

“Я раніше вів дискусії. Багато дискусій було в 2014 році, проте вони багатьох речей не “прошибають”. Ну і все, Росія померла – так померла. У цьому сенсі не можу нічого сказати позитивного про Росію”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist