Політика

Росія готувала терористів «ДНР» з 2008 року: в мережі спливли докази

0

Росія та прихильники її окупаційних ідей готували сценарій створення терористичних «Л/ДНР» на сході України ще у 2008 році.

У якості доказу давніх злочинних планів країни-агресорки офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) опублікував у Facebook фото статті в українській газеті за 2008 рік.

«Спеціально для тих, хто досі думає, що винен Майдан. Ні, це меседж Росії, який вони вам влили у вуха. Винна Росія, а також керівники всіх силових відомств. Наприклад, з 14 лютого 2008 року, з часу, коли вийшла ця публікація в газеті «Експрес», – зазначив захисник України.

Стаття про "ДНР" за 2008 рік

Стаття про «ДНР» за 2008 рік

Зокрема, в матеріалі 12-річної давності мер Сєверодонецька скаржився на погрози вбивством на його адресу через те, що він відмовив у проведенні в місті з’їзду депутатів півдня і сходу України. Йшлося про збори сепаратистів, які вже тоді відстоювали ідеї «ДНР».

«Я офіційно заявив, що недоцільно проводити з’їзд, якщо на ньому будуть звучати гасла і ідеологеми сепаратизму або ж федеративного устрою України. А «Донецька республіка» закликає до повного відділення півдня і сходу України та їх відходу до Російської Федерації», – говорив тоді очільник міста.