Суспільство

Росія може вторгнутися в Херсонську область для вирішення питання водопостачання окупованого Криму

0

Збройні сили РФ потенційно можуть бути задіяні для силового вирішення питання водопостачання окупованого Криму.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Служби зовнішньої розвідки про основні зовнішні загрози для України, інформує Цензор.НЕТ.

До анексії материкова Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді, тому потенційно ЗС РФ можуть під надуманим приводом здійснити марш-кидок углиб території Херсонської області з метою встановлення контролю над дамбою Північно-Кримського каналу”, – йдеться в повідомленні.

У СЗР задзначають, що окупований півострів “перетворений Росією в суцільну військову базу з готовою інфраструктурою для зберігання ядерної зброї”.

“У подальшій перспективі активність РФ щодо України може трансформуватися у масштабну військову операцію із захопленням нових українських територій. Цьому можуть сприяти такі чинники: необхідність відвернути увагу від низки внутрішніх російських проблем; потреба вирішити соціально-економічні проблеми тимчасово окупованого Криму; концентрація уваги наших провідних міжнародних партнерів виключно на власних внутрішніх проблемах”, – йдеться в повідомленні зовнішньої розвідки.