Суспільство

Росія намагалась заблокувати в ПАРЄ звіт України щодо російської агресії

0

Україна ініціювала розгляд звіту про російську агресію у ПАРЄ. Голова російської делегації Петро Толстой намагався заблокувати цю доповідь, інформує 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

7 травня відбулись засідання керівних робочих органів ПАРЄ – Бюро та постійного комітету. Про це повідомила глава постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавета Ясько у фейсбуці.

Росія блокувала ініціативу України по створенню звіту по ситуації збройної агресії та шкоди для навколишнього середовища. В особі Петра Толстого лунав заклик не схвалювати рішення бюро, яке вже підтримало нашу ініціативу, – написала Ясько.

Депутатка також повідомила, що після її доповіді більшість членів постійного комітету підтримали українську ініціативу.

Дивіться відео коментаря Єлизавети Ясько:

Зверніть увагу! Під час онлайн-засідання постійного комітету ПАРЄ 30 квітня керівник російської делегації Петро Толстой назвав тимчасово окуповані території Донбасу “незалежними республіками східної України”. Толстой також розповідав, що ситуація з коронавірусом на Донбасі та в Криму – нібито контрольована і не потребує українського втручання.

Зазначимо, що через спалах коронавірусу літню сесію ПАРЄ перенесли на невизначений термін. Найімовірніше, вона таки відбудеться до жовтня. Керівні органи ПАРЄ та комітети працюють у дистанційному режимі.