Новини

Росія – не “проблемний сусід”, а “екзистенційний ворог”, її мета – знищення України, – Зеркаль

0

Колишній заступник міністра закордонних справ України, нині радник голови правління “Нафтогазу” Олена Зеркаль озвучила думку про ідею створення координаційної ради з терористами.

Про це Зеркаль написала у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Сумно, навіть гірше. Замість ретельної роботи щодо об’єднання суспільства його продовжують розривати на шматки і послідовно насаджувати наративи російської пропаганди. Чи свідомо це робиться? Вже зрозуміло, що так”, – вважає Зеркаль.

Ексдипломат впевнена, що спроби домогтися миру, підмінивши окупацію Криму і сходу України “внутрішнім конфліктом”, матимуть трагічні наслідки для українського суспільства і держави.

“Українці завжди боролися за свободу та гідність, у цьому і полягає головна відмінність між Україною і Росією. У нас різні політичні культури. Саме тому і виникає постійне протистояння дискурсу свободи і дискурсу несвободи, яке є ціннісним протистоянням двох систем, двох різних способів життя та різних систем, які перебувають у гострому зіткненні”, – написала Зеркаль.

“Росія – це не проблемний сусід, із яким можна домовитися, “просто переставши стріляти”, а “екзистенційний ворог”, метою якого є повне знищення Української держави”, – додала вона.

11 березня у Мінську було підписано домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача опинилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Росія - не проблемний сусід, а екзистенційний ворог, її мета - знищення України, - Зеркаль 01

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist