Новини

Росія – не “проблемний сусід”, а “екзистенційний ворог”, її мета – знищення України, – Зеркаль

0

Колишній заступник міністра закордонних справ України, нині радник голови правління “Нафтогазу” Олена Зеркаль озвучила думку про ідею створення координаційної ради з терористами.

Про це Зеркаль написала у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Сумно, навіть гірше. Замість ретельної роботи щодо об’єднання суспільства його продовжують розривати на шматки і послідовно насаджувати наративи російської пропаганди. Чи свідомо це робиться? Вже зрозуміло, що так”, – вважає Зеркаль.

Ексдипломат впевнена, що спроби домогтися миру, підмінивши окупацію Криму і сходу України “внутрішнім конфліктом”, матимуть трагічні наслідки для українського суспільства і держави.

“Українці завжди боролися за свободу та гідність, у цьому і полягає головна відмінність між Україною і Росією. У нас різні політичні культури. Саме тому і виникає постійне протистояння дискурсу свободи і дискурсу несвободи, яке є ціннісним протистоянням двох систем, двох різних способів життя та різних систем, які перебувають у гострому зіткненні”, – написала Зеркаль.

“Росія – це не проблемний сусід, із яким можна домовитися, “просто переставши стріляти”, а “екзистенційний ворог”, метою якого є повне знищення Української держави”, – додала вона.

11 березня у Мінську було підписано домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача опинилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Росія - не проблемний сусід, а екзистенційний ворог, її мета - знищення України, - Зеркаль 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16