Суспільство

Росія пропонувала талібам гроші за вбивство військових США і НАТО в Афганістані

0

Розвідка США дійшла до висновку, що російські військові пропонували винагороду пов’язаним з талібами бойовикам в Афганістані за вбивства американських військових.

Про це пише The New York Times, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Американські спецслужби дійшли висновку, що російська військова розвідка таємно пропонувала винагороду бойовикам, пов’язаним з талібами, за вбивство військових коаліції в Афганістані – зокрема американських військовослужбовців – на тлі ведення мирних переговорів, з метою припинити тривалу війну в країні”, – йдеться у повідомленні.

Також учасники угруповання “Талібан” могли, за сприяння росіян, вбивати інших військових з країн НАТО.

При цьому зазначено, що інформація про співробітництво РФ з талібами стала відома американцям кілька місяців тому.

Ці дані були підтверджені під час допитів захоплених в Афганістані бойовиків. Інформацію також передали президенту США Дональду Трампу ще наприкінці березня.

NYT посилається на анонімних чиновників, які повідомили, що Трамп поки не вирішив, як на це реагувати.

Білий дім, ЦРУ та канцелярія директора національної розвідки відхилили запити NYT щодо коментарів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist