Новини

“Росія – тюрма народів”: в ВР закликали жителів Кубані згадати про свою незалежність

0

Народний депутат України від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у своєму YouTube-каналі повідомив, що в цей день в 1918 році відбулося проголошення незалежності Кубанської народної республіки. У зв’язку з цим народний обранець привітав з цим святом етнічних українців, які проживають в цьому регіоні.

На думку Гончаренка, Кубань є ще однією формою української державності. Дана територія, зазначив депутат, споконвіку пов’язана з Україною і українцями. Тому історія нашої країни ніяк не може бути повною без згадки таких регіонів, як Кубань, Зелений, Малиновий клин і всі інші землі, які заселені українцями.

«Разом з тим, Кубань – це нагадування про те, що може статися, якщо ми припинимо опір. Ідентичність кубанців була стерта в результаті злочинної політики жорстокої асиміляції Кремля, яку він проводив по всім підкореним народам. Традицію справжнього козацтва замінили «рядженими». Тому що козаками не здатні себе називати ті, хто прислуговує кремлівському царю і бореться проти всіх, хто прагне до свободи. Росія – тюрма народів, а Кубань, безумовно, стане нашим «островом свободи» », – сказав Гончаренко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist