Новини

“Росія – тюрма народів”: в ВР закликали жителів Кубані згадати про свою незалежність

0

Народний депутат України від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у своєму YouTube-каналі повідомив, що в цей день в 1918 році відбулося проголошення незалежності Кубанської народної республіки. У зв’язку з цим народний обранець привітав з цим святом етнічних українців, які проживають в цьому регіоні.

На думку Гончаренка, Кубань є ще однією формою української державності. Дана територія, зазначив депутат, споконвіку пов’язана з Україною і українцями. Тому історія нашої країни ніяк не може бути повною без згадки таких регіонів, як Кубань, Зелений, Малиновий клин і всі інші землі, які заселені українцями.

«Разом з тим, Кубань – це нагадування про те, що може статися, якщо ми припинимо опір. Ідентичність кубанців була стерта в результаті злочинної політики жорстокої асиміляції Кремля, яку він проводив по всім підкореним народам. Традицію справжнього козацтва замінили «рядженими». Тому що козаками не здатні себе називати ті, хто прислуговує кремлівському царю і бореться проти всіх, хто прагне до свободи. Росія – тюрма народів, а Кубань, безумовно, стане нашим «островом свободи» », – сказав Гончаренко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16