Новини

Росія втратила 50 млрд: Путін раптово визнав збитки через агресію проти України

0

Президент Росії Володимир Путін заявив про те, що через санкції РФ втратила близько 50 млрд рублів. Йдеться про обмеження, які ухвалила низка країн через російську військову агресію в Україні.

“Та плювати на них, на ці санкції. Отже, за різними оцінками, ми втратили десь 50 млрд, але ми і заробили стільки ж”, – заявив він в інтерв’ю ТАСС.

“Ми витратили досить багато грошей на так зване імпортозаміщення і почали виробляти такі продукти і такі технології використовувати, яких раніше у нас не було, або ми їх просто забули і втратили. Ми відтворили це все. І це йде нам, безумовно, на користь, це диверсифікує нашу економіку, по суті, допомагає нам вирішувати ключове завдання “, – заявив президент РФ.

Також Путін заявив, що Європа через санкції нібито втратила стільки ж, скільки і Росія. “Конкуренція, вона повинна бути природною, без всіляких обмежень зовнішніх. Але річ у тім, що наші партнери теж втрачають приблизно стільки ж. Європа приблизно стільки ж втратила, за їхніми ж власними оцінками. Вони втрачають навіть більш чутливі речі”, – сказав Путін.

За матеріалами

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist