Новини

Росія зачищає українську мову в “ДНР”, щоб забрати території, – Клімкін

0
Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що українську мову позбавили статусу “державної” на території так званої “ДНР” через плани Росії забрати ці території

Про це Клімкін написав у facebook.

“Так звана народна рада так званої “ДНР” прийняла рішення про “зачистку” української мови – вона вже не буде державною. Росія готується забрати ці території незалежно від подальшого статусу, і для цього будує російську реальність другого сорту”, – переконаний Клімкін.

За його словами, видача жителям окупованих територій російських паспортів, прийняття рішення про начебто межі так званої “ДНР” у межах Донецької області, “зачистка” свідомості – це все є елементами одного плану. А запропоновані Путіним нові правки до Конституції РФ це легітимізують.

“Тому будь-яка домовленість з Росією без наших західних партнерів буде сприяти реалізації російського сценарію. А першим пунктом плану буде примус до прямого діалогу з окупаційними адміністраціями РФ. Будь-які міжсобойчики з Росією завжди погано завершуються”, – попередив Клімкін.