Війна

Росія застосовує каральну психіатрію проти незгодних кримчан

0

Росія широко застосовує каральну психіатрію проти жителів Криму, які виступають проти окупації. Про це заявив голова місії США при ОБСЄ Джеймс Гілмор під час онлайн-засідання Постійної ради організації.

«Це стара тактика, яка мала місце в минулому і була залишена позаду, але зараз її застосування знову відновлюється проти політичних опонентів», – сказав американський дипломат.

Він повідомив, що відомо про щонайменше два випадки застосування такого катування до жителів Криму. Кримськотатарські політв’язні Яшар Муєдінов і Раім Айвазов перебувають у багатотижневому психіатричному ув’язненні.

Також, за словами Гілмора, 20 квітня ФСБ Росії вирішила застосувати каральну психіатрію проти трьох інших кримських татар, які були затримані

Дипломат додав, що Сполучені Штати засуджують використання РФ каральної психіатрії проти незгодних з окупацією кримчан, які були затримані під час чергових рейдів у березні.

Раніше повідомлялося, що в Криму помер віцепрем’єр-міністр окупованого півострова Павло Корольов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist