Новини

Росія збирається забрати своїх громадян з України

0

Посольство Росії в Україні приймає заявки на евакуацію громадян РФ, які не мають можливості самостійно повернутися на батьківщину у зв’язку з закриттям міжнародного регулярного пасажирського сполучення.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на пресслужбу посольства РФ в Україні.

За повідомленням посольства, зараз опрацьовується можливість евакуації російських громадян з території України.

Представник пресслужби уточнив, що росіяни можуть залишити свої дані в консульському відділі посольства, заповнивши відповідну форму на сайті диппредставництва.

Звернення громадян РФ приймаються як посольством в Києві, так і генеральними консульствами Росії в Харкові, Львові та Одесі.

Представник пресслужби зазначив, що такі звернення вже надходять, проте не уточнив їх кількість. Крім того, поки невідомо, коли і яким чином може відбутися евакуація.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist