Суспільство

Росіян закликають не їхати до Криму: як реагують кримчани на такі обмеження

0

Очільник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов закликав росіян відмовитися від поїздок до анексованого півострова через спалах коронавірусу, пише 24 канал. Як кримчани оцінюють карантинні обмеження окупаційної “влади” – читайте далі.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Чесно кажучи, ніколи не думав, що звертатимуся з таким закликом. Однак іншого виходу немає. Я переконливо прошу всіх наших громадян утриматися від приїзду на територію Криму, як у цілях відрядження, так і з метою відпочинку. Усі кримські санаторії і всі місця відпочинку закриті”, – сказав Аксьонов у своєму відеозверненні, йдеться у сюжеті програми “Крим.Реалії”.

Однак вже з наступного місяця в окупованому Криму планують дозволити працювати частині сфери послуг, зокрема салонам краси, магазинам з ремонту комп’ютерів та побутового призначення.

Довідка. Станом на 25 квітня в анексованому Криму підтвердили 92 випадки коронавірусу. Водночас у сусідній з півостровом Росією зафіксовано понад 68 тисяч хворих. Правозахисники стверджують, що окупанти зумисне занижують загальну кількість заражених.

Таке пом’якшення карантину спантеличило кримчани у мережі, адже вони не знають, як їм потрапити у перелічені місця, якщо вони перебувають на самоізоляції.