Політика

“Росіяни і українці – один народ”: зірка ДізельШоу видав нову порцію маразму

0

Зірка Дизель Шоу Сергій Писаренко знову потрапив в скандал через своїх висловлювань про дружбу українців і росіян.

Він заявив, що для нього це один народ і він не поділяє ці країни.

Сергій Писаренко в програмі «Антиподи» розповів, що його мати українка, а також громадянками України є його дружина і дочка. Батьки артиста і діти від першого шлюбу Писаренко живуть в Росії. Він заявив, що не розуміє, чому «братні» народи воюють між собою і вважає, що всю ситуацію контролює хтось зверху.

«Для мене це слов’яни, один народ. Я не поділяю ці країни. Родичі не посваряться, як би не намагався десь і хтось. Прості люди будуть спілкуватися. Зустрічаючись в інших країнах, в Туреччині, зустрічаючись на одному пляжі, українці і росіяни як і раніше поруч загоряють і сідають ввечері за один стіл, посумують, вип’ють, потім руки потиснуть і роз’їжджаються по своїх країнах. У якийсь момент втомиться хтось десь лаяти нас, і ми спокійно продовжимо тиснути один одному руки … », – сказав Писаренко.

Він зазначив, що не може ненавидіти українців чи росіян через військові дій на Донбасі. Про Крим Писаренко говорити відмовився.

«Чому українці і росіяни повинні стріляти один в одного? Я не можу з цим нічого зробити, але ненавидіти за це український народ я не можу. Також не можу ненавидіти росіян, тому що вони там сидять на Уралі і не розуміють, чому так відбувається. Це, на жаль, так », – додав гуморист.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist