Суспільство

“Росіяни використовують ті ж слова”: Грицай показав, як підло бреше Усик

0

Бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби Богдан Грицай показав, як непереможний український боксер Олександр Усик обманює своїх шанувальників, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

“У твоєму останньому відео дуже багато брехні. І це в таких фундаментальних речах, як віра, Бог і любов. І це дуже підло, оскільки росіяни використовують ті ж самі слова, щоб виправдати вбивства українців останні 300 років. Давай подивимося”, – заявив Грицай на своєму Youtube-каналі, вставивши відео зі сторіз Усика.

“Мені ніхто не дозволяє бити. Перетвори свою палицю у вудку. Моя церква вчить мене любити. Не забирати, не відбирати. А любити”, – говорить на відео Олександр.

Далі Грицай привів цитату з інтерв’ю на YouTube-каналі Ехо Києва, де Усик хвалиться, що Онуфрій дозволив йому бити депутатів, “які бубонять, але тільки, щоб не ламати їм кістки”.

“Так на якому з цих відео ти брешеш, Олександре? Чи ти всюди брешеш? Свої вигадки ти називаєш “альтернативною думкою”, а право на брехню дає “будівництво демократії”? – задав риторичне питання борець.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist