Новини

Росію чекає крах через Путіна – Олег Сенцов

0

Екс-політв’язень Кремля, український режисер Олег Сенцов вважає, що результатом «нафтової війни» між Саудівською Аравією і Росією може стати крах останньої. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. З його слів, за збігом обставин з нині спостерігаються подіями перегукується книга «Чорний лебідь» Нассіма Талеба, яку йому першої надіслали до в’язниці в Росії.

«Там мова йде про теорію непередбачених подій, які можуть трапитися раптово і привести до катастрофічних наслідків. Майже шість років я чекав, коли цей птах неминучості накриє своїми крилами Росію, яка робила все, щоб прискорити її приліт », – сказав звільнений в минулому році політв’язень.

До такої «птаху» Сенцов відніс те, що відбувається між Москвою і Ер-Ріяд, який почав демпінгувати нафтовий ринок, в зв’язку з відмовою Кремля знизити видобуток «чорного золота». Це стало причиною падіння цін на нафту і, як наслідок, обрушило вартість акцій російських компаній і рубля. «Володимир Путін, який є затятим прихильником Радянського Союзу, веде свою країну тим самим шляхом, на кінцевій зупинці якого стоїть табличка« Крах », – резюмує Олег Сенцов.