Новини

“Розмов з РФ більше не буде, потрібно готуватися до гіршого”: Ердоган перекинув в Ідліб колону танків

0

У четвер, сьомого лютого колона, що складається з більш ніж трьохсот одиниць військової техніки Збройних сил Туреччини, в тому числі танки і важкі БМП, увійшла на територію сирійської провінції Ідліб. Більш детально про це повідомив телеграм-канал «Військовий оглядач».

Так, мова йде про те, що на території Ідліб, яка контролюється радикальними силами, були зафіксовані танки для бойових дій М-60 Sabra Збройних сил Туреччини. Турецька розвідка провела зустріч з чотирма десятками командирами угруповань, які діють в Сирії.

Згідно з інформацією інформаційного агентства Reuters, переговори були проведені в місті Рейханли турецької провінції Хатай. Куратори повідомили ополченцям, що переговори з Москвою провалилися, і необхідно готуватися до найгіршого сценарію. Також додамо, що перекидання сил і засобів армії Туреччини проходить в рамках загального нарощування військової присутності в регіоні у зв’язку з можливою реалізацією висунутого Дамаску ультиматуму щодо відведення військ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16