Суспільство

Розслідування “Схем”: Податковій міліції, яку обіцяв ліквідувати Зеленський, подвоїли фінансування

0
Податковій міліції, яку Володимир Зеленський обіцяв скасувати в рамках передвиборчої гонки, подвоїли фінансування

Про це йдеться у розслідуванні проєкту “Схеми: корупція в деталях“.

Нагадаємо, у квітні Верховна Рада перерозподілила бюджет на 2020 рік, зменшивши видатки на науку, культуру, освіту та кіно, щоб більше залишилось на боротьбу з епідемією.

Майже півмільярда грн додаткових коштів виділили на фінансування Державної фіскальної служби та податкової міліції.

Журналісти зазначають, що цими виділеними 450 млн грн депутати фактично подвоїли бюджет органу, який команда президента Володимира Зеленського обіцяла ліквідувати.

Гроші перенаправили від Бюро фінансованих розслідувань – органу, який мав би замінити податкову міліцію, але створення якого так і не відбулось.

“Сама ДФС зараз збором доходів не займається. Тобто, це той орган, який просто мав реформуватись в дві частини. Ну і, відповідно, сенс збільшувати фінансування того органу, який вже умовно не існує, в якому умовно залишилось якихось пару функцій, які там історично, всі ми знаємо, були не дуже успішними”, – відзначив нардеп від фракції “Голос” Володимир Цабаль в сюжеті.

Розслідування – “Схеми”:

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist