Суспільство

Рудик: “60 тисяч доларів за те, що не прийшов голосувати”

0

Голова партії “Голос” Кіра Рудик заявила, що корупція в чинному парламенті існує. Однак не у таких масштабах, як у попередніх скликаннях.

Про це вона сказала в інтерв’ю програмі “Перехресний допит” на 24 каналі та пояснила, що про підкуп депутатів чула, зокрема, під час прийняття “антиколомойського” закону.

“Там були пропозиції у 60 тисяч доларів за те, щоб не прийти в зал в день голосування або вийти в туалет”, – зазначила Кіра Рудик.

За її словами, зрозуміти, хто брав такі суми можна по тому, кого не було під час голосування з якихось причин.

“Але є хороші новини, в цьому парламенті корупція не така яскрава, як в попередніх, але вона існує”, – додала голова “Голосу”.

  • Його ухвалення було однією з головних вимог МВФ для наступного кредиту Україні.
  • Таку назву він отримав через те, що наразі найбільше значення він має для державного “Приватбанку” в протистоянні з колишнім власником – Ігорем Коломойським. Сам олігарх закон називає не “антиколомойським”, а антиукраїнським.
  • Після першого читання до законопроєкту подали понад 16 тисяч поправок. Однак 13 травня депутати ухвалили документ у другому читанні, згодом його підписав Володимир Зеленський, а 23 травня закон набув чинності.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist