Суспільство

“Руина, а не Украина”: Професор у ВНЗ Дніпра навідріз відмовився викладати українською

0

У Дніпрі у Національному технічному університеті “Дніпровська політехніка” викладачі відмовляються викладати курс державною мовою. На вимогу студентів говорити українською викладачі відповідають коротко “пишіть на мене скарги”.

Про це у соцмережі розповів батько однієї зі студенток .

Він повідомив, що викладач предмету “Ціннісні компетенції фахівця”  професор Г*  на прохання студентки навідріз відмовився викладати українською мовою.

“Если вам, вас не устраивает, пишите на меня жалобу. Два языка – одна нация, один – руины, а не Украина”, – додав професор Г*.

За словами батька, після цих слів дівчина встала і вийшла з аудиторії. Розпитала у інших студентів, як з’ясувалося, це не перша така ситуація, але скарг ніхто не писав.

“Все зам’яли. Донька не промовчала і написала скаргу на ім’я ректора. Наступного дня на пару прийшла комісія і почали розбирати цю ситуацію. Питають думки студентів. Чотири студенти виступили на підтримку російської мови. Хтось казав, що викладач вже не молодий, йому важко. На секунду, скільки років Україна незалежна? Що йому заважало вивчити українську мову? Хтось, що у нас в місті (Дніпро) майже всі розмовляють російською, тому правильно, що викладають нею. На підтримку української мови окрім доньки, виступив лише її одногрупник. Всі інші промовчали”, – розповідає батько дівчини.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16