Суспільство

“Руки геть від Стерненка”: СБУ злякались активістів і дали задню

0

У Києві біля будівлі СБУ 18 травня зібралися мітингувальники на акцію протесту. Все через те, що відомому одеському активісту Сергію Стерненку мали оголосити підозру. Водночас в СБУ запевняють, що викликали його лише для допиту.

На Аскольдів провулок, на допит до СБУ прийшов й сам Стерненко. За його інформацією, йому можуть повідомити про підозру. Про це повідомляє 24 канал.

За словами організатора акції Владислава Грезєва, біля СБУ зібралось близько пів тисячі осіб.

Водночас в Службі безпеки наголосили, що викликали Стерненка на допит. А вручати йому підозру не збираються. Правоохоронці кажуть, що активізація щодо цієї справи в ЗМІ є намаганням загострити ситуацію створити додаткові можливості для подальшого тиску на розслідування.

Сергій Стерненко вже приїхав до СБУ: дивіться відео 24 каналу

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist