Новини

Рух опору капітуляції вимагає від Зеленського прийти на найближче засідання Ради і розставити крапки над “і” щодо Оману

0
Президенту України Володимиру Зеленському слід надати “негайний, вичерпний і буквальний звіт” щодо власного перебування на новорічні свята в Омані

Це потрібно зробити на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 18 лютого 2020 року, передає із посилання на заяву Руху опору капітуляції Еспресо.TV.

“Суспільство має знати про реальну, а не вдавану мету поїздки, причину затримки з поверненням в Україну, а також причину й обставини обрання чартерного літака, який, як стверджують, прибув із Москви.

Маємо справу із звинуваченнями, чий привід може становити виняткову загрозу нашій національній безпеці.

Суспільство очікує від президента правди. Це була його особиста обіцянка. Його невідкладний звіт засвідчить повагу до слова і до людей”, – йдеться у зверненні на ім’я президента.

“Вимагаємо ясних відповідей”, – наголошує РОК.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16