Новини

Рябошапка завдав два найпотужніших удари по справах Майдану за всі роки, – адвокат родин Героїв Небесної Сотні

0
Адвокат родин Героїв Небесної Сотні Віталій Тітич заявив, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка завдав двох найпотужніших удари за всі роки розслідування у справах Майдану

Про це Тітич заявив у інтерв’ю “Главкому”.

За його словами, поки вся “реформа” прокуратури вичерпалася зміною назви.

“Рекламована Рябошапкою атестація проводиться з численними порушеннями законодавства і здорового глузду, негативні наслідки цього матимемо найближчим часом. Тому покращення не бачу, а ось погіршення – так. Незаконно та свавільно звільнені ключові слідчі, керівники слідчого підрозділу, які працювали над розслідуванням”, – сказав Тітич.

Він переконаний, що Рябошапка завдав двох найпотужніших ударів за всі роки розслідування у справах Майдану

“Зруйнувавши концепцію досудового розслідування у “справах Майдану” та прибравши  людей, які ефективно працювали, Рябошапка завдав два найпотужніших удари по цих справах за всі роки”, – переконаний Тітич.

Нагадаємо, 22 лютого основний прокурор у справах Майдану Олексій Донський спростував одну з тез російської державної пропаганди стосовно того, що масові вбивства в середмісті Києва наприкінці лютого 2014 року нібито почалися з вогню по “беркутівцям”, котрі в такий спосіб мали “захищатися” від протестувальників з дерев’яними щитами і палицями. За його словами, все було навпаки.