Політика

“Рюзькій мір повертається”: Труханов заявив, що добивається перейменування проспекту Небесної сотні в Одесі на проспект маршала Жукова

0

Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що проспекту Небесної сотні в місті повернуть колишню назву — проспект маршала Жукова.

Труханов повідомив, що рішення про перейменування проспекту а також вулиці Інглезі на вулицю 25-ої Чапаєвської Дивізії підтримала міська історико-топонімічна комісія.

«Сьогодні у нас чергова перемога в цьому питанні: міська історико-топонімічна комісія підтримала моє звернення та прийняла рішення про повернення попередніх назв проспекту Маршала Жукова та вулиці 25-ої Чапаєвської Дивізії», — заявив мер Одеси.

Труханов заявив, що Георгій Жуков не потрапляє під закон про декомунізацію, так як боровся з фашизмом, а 25-а Чапаєвська Дивізія захищала Одесу в роки Другої світової війни.

Нагадаємо, слухання по поверненню старих назв мають пройти після місцевих виборів — 4 грудня о 16:00.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist